Wody toaletowe i perfumy
www.inf-design.pl

Rzućmy teraz okiem na konkretne kategorie kosmetyków, które należą do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych – nie tylko w kontekście prezentów, ale w ogóle. Wiele z nich jest ściśle związanych ze sferą zapachu.

Kosmetyk zazwyczaj przyjemnie pachnie, co automatycznie podnosi jego rangę w oczach potencjalnego nabywcy. Lubimy, gdy coś ma miły zapach i lubimy ładnie pachnieć.

Wody toaletowe i perfumowane, a także pełnowartościowe perfumy są wybierane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Na rynku mamy wiele kultowych zapachów, które od dekad cieszą się wielkim uznaniem konsumentów.

Ciągle pojawiają się też liczne nowe propozycje, które zaskakują interesującymi nutami zapachowymi. Wybór nie jest łatwy, zwłaszcza że działy z wodami i perfumami w drogeriach są coraz liczniejsze i pełne ciekawych ofert.

Zapachy damskie i męskie różnią się diametralnie i odróżniamy je zazwyczaj bez problemu, choć coraz więcej propozycji dla panów ujmuje łagodnością. To oznacza, że miejscami granice w zapachach nieco się zacierają.