Minimalizm przechowywania
modelarnia24.pl http://www.meblehoreca.pl/aktualnosci/jak_rozpoznac_dobrej_jakosci_meble_konferencyjne

Jeśli nie lubimy składować nadmiaru rzeczy i cenimy prostotę, to warto porządnie zastanowić się nad sposobem organizacji mieszkania. Minimalizm jest nie tylko modny, ale też bardzo funkcjonalny, a szczególnie kiedy dysponujemy niewielką przestrzenią użytkową.

Taki sposób na życie, z pewnością ułatwi nam przechowywanie przedmiotów, gdyż zmaleją nasze potrzeby, a zakres wydanych pieniędzy – znacznie się zmniejszy. Minimalista w swoim pokoju nie potrzebuje nadmiaru mebli – wystarczy zwykły stojak na ubrania, materac zamiast łóżka z baldachimem, kilka prostych półek i stolik z krzesłem.

Książki i czasopisma możemy układać bezpośrednio na podłodze, szczególnie gdy jest ona wykonana z eleganckiego drewna. Prostocie przysłużą się też kartonowe pudełka – wszystkie rzeczy, które nie muszą być bezpośrednio na widoku – można umieścić w ich wnętrzu.

Jeśli chcemy mieć trochę miejsca dla gości – warto zainwestować w proste, otwierane pufy – mogą one posłużyć np. za przechowalnię naszych ubrań sezonowych.