Łazienkowe, drabinkowe
Biura na wynajem Katowice PRAPA - Architekt Bydgoszcz

Jesteśmy przy temacie grzejników, więc trudno będzie nie pochylić się nad ich dość specyficznym wariantem. Chodzi o grzejniki w formie drabinki, które wkroczyły przebojem do naszych łazienek, ale także niektórych kuchni. Co zdecydowało o sukcesie drabinek? Przede wszystkim ich budowa, która pozwala między innymi na łatwe suszenie na nich ręczników czy bielizny.

Konstrukcja grzejnika sprawia również, że szybko i równomiernie rozprowadza on ciepło i wolno stygnie. Ta ostatnia cecha dotyczy zwłaszcza modeli stalowych i takie właśnie zalecamy. Nie tylko efektywnie akumulują i oddają ciepło, ale również cechują się solidnością i są odporne na wysokie ciśnienie.

Maksymalne ciśnienie robocze dla dobrej klasy grzejnika drabinkowego jest nawet kilka razy wyższe aniżeli dla modeli aluminiowych o porównywalnej mocy grzewczej. Następny atut drabinek to możliwość umieszczenia w nich grzałki elektrycznej z termostatem, która może ułatwić suszenie ręczników także poza sezonem grzewczym. Grzejniki są dostępne w różnych rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.