Kluczowa sprawa
www.delfinalia.eu brodziki okrągłe wieszak na klucze

W codziennym pośpiechu i chaosie zdarza się nam nieraz coś zgubić i tracić czas oraz strzępić nerwy na odnalezienie zaginionej rzeczy. Jednym z obiektów, które najczęściej lubi się gdzieś zawieruszyć są klucze. Aby temu zapobiec, warto uzbroić się w kilka prostych patentów.

Jeśli chcemy mieć klucze zawsze pod ręką, powinniśmy nauczyć się odkładać je zawsze w jedno miejsce. Sprytnym sposobem jest wygospodarowanie specjalnej przestrzeni tylko na tę rzecz. Oryginalnym pomysłem jest wykorzystanie klocków lego, które przypinamy do kluczy i w ten sposób możemy je przytwierdzać do „klockowej” tabliczki, która znajdzie się na ścianie w przedpokoju. Niezastąpionym rozwiązaniem są wieszaki na klucze.

Modne jest też użycie małej szafki, np. w kształcie domku, gdzie na wieszaczkach będą spoczywać nasze cenne skarby. Klucze można też przypinać na magnes do płytki umieszczonej na ścianie.

Takie i inne elementy, które pozwolą nam mieć klucze zawsze na widoku, możemy zakupić w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego lub przez Internet.