Idealne kosmetyki dla przyszłych mam
https://drogeria.sklep.pl/pol_m_Makijaz_Bazy-i-odzywki-do-rzes-i-brwi_Delia-2072.html balsamy do ciała blizny na dekolcie

Kobiety w ciąży przeżywają rewolucję hormonalną, która odzwierciedla się również na skórze. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja, która pozwoli zachować mamom ładny wygląd, a także będzie bezpieczna dla dziecka. Przy wyborze kremu powinniśmy kierować się stopniem jego ochrony przeciwsłonecznej. Najlepsze będą kosmetyki z wysokim filtrem. Skóra kobiet w ciąży jest niezwykle wrażliwa na promienie słoneczne, a co za tym idzie, jest podatna na przebarwienia. Krem z filtrem przeciwsłonecznym pozwoli uchronić skórę przed przebarwieniami.

W czasie ciąży kobiety narażone są na pojawienie się rozstępów. Lepiej wybrać takie kosmetyki, które kierowane są specjalnie do przyszłych mam. Takie preparaty najbezpieczniej jest stosować dopiero od czwartego miesiąca ciąży. Skóra w tym okresie może być szczególnie przesuszona, dlatego ważne jest stosowanie emolientów. Są to delikatnie natłuszczające oraz nawilżające skórę specyfiki. Emolienty są także bezpieczne przy pielęgnacji skóry niemowląt.