Dla rąk i stóp
kremy i balsamy do stóp No.36 www.tchp.org.pl Kiedy odwiedzamy nową erotyczną drogerię, zawsze znajdziemy coś interesującego dla naszych potrzeb.

Ręce wykonują codziennie dziesiątki czynności, w trakcie których są narażone na utratę wody oraz podrażnienia. Dlatego właśnie wiele osób sięga po specjalne kremy do rąk, których głównym zadaniem jest utrzymywanie optymalnego nawilżenia skóry dłoni. Dodatkowo niektóre z nich są wzbogacone w formułę odbudowującą strukturę paznokci, co jest szczególnie cenione przez kobiety. W praktyce jednak z kosmetyków tego rodzaju korzystają obie płcie, ponieważ sucha skóra jest także męską przypadłością. Kremy te posiadają w swoim składzie różne składniki aktywne, wśród których najczęściej spotykanymi są gliceryna i alantoina.

Nierzadko pojawia się także pantenol, który świetnie radzi sobie z podrażnieniami. Poza tym stosowane są również substancje odżywcze w tym coraz popularniejszy naturalny olejek arganowy. Mamy również kremy do stóp o przeznaczeniu dezodorującym i ograniczającym potliwość. Niektóre z nich mają też za zadanie zmiękczanie zrogowaciałej skóry i ogólną pielęgnację. Możliwości są naprawdę szerokie – trzeba tylko wybrać coś dla siebie.