Dla kogo survival?

Podróż survivalowa to wyprawa, która przyciąga osoby żądne ekstremalnej przygody. Na pewno odnajdą się tutaj mężczyźni, którzy niczego się nie boją. Jeszcze lepiej, kiedy odważą się wziąć udział w survivalu i tacy, którzy na co dzień czują się słabi – tutaj mogą się wiele nauczyć i stać się bardziej pewnymi siebie.

Sztuka przetrwania to jednak nie tylko wyzwanie dla mężczyzn – kobiety które chcą spędzić czas wolny w sposób aktywny i poczuć wiatr we włosach, mogą również ruszyć w drogę. Mężczyźni, którzy wzięli udziałw wyprawie survivalowej stają się bardziej pewni siebie. Ekstremalne sytuacje wyzwalają bowiem skrywane wcześniej emocje, które teraz mogą znaleźć ujście.

Kobiety nie muszą utrwalać stereotypów na temat słabej płci, która odpoczynek znajduje tylko w salonie SPA, czy w solarium. Panie, które wybiorą się w podróż survivalową nauczą się działać w grupie, korzystać z prostych rozwiązań, ale też tego, jak być samowystarczalną i pewną siebie kobietą. Na niektóre typy survivalu mogą wybrać się również dzieci i młodzież.