www.lambda.bydgoszcz.pl

Wakacje z gromadką dzieci mogą być uciążliwe, bo ile czasu można budować zamki z piasku, czy pluskać się na brzegu nie zawsze ciepłego morza. Nasze pociechy potrzebują atrakcji, miejsca gdzie się wyszaleją i będą się świetnie bawić.

Nie od dziś widomo, że pogoda w Polsce bywa kapryśna, a gdy pada to i one stają się kapryśne. Więc może warto przemyśleć zbliżający się wyjazd nad morze i skorzystać z zagranicznych wczasów z bogatą ofertą przygotowaną specjalnie dla dzieci.

To wakacje stworzone z myślą o najmłodszych, oferują szeroki program animacyjny i całodzienną opiekę, co jest również plusem dla rodziców. Podczas, gdy dziecko spędza czas wśród rówieśników pod okiem polskiej animatorki, ty możesz w spokoju korzystać z kąpieli słonecznych.

Hotele przyjazne dzieciom to również mnóstwo dodatkowych atrakcji w postaci dodatkowych posiłków i przekąsek, placów zabaw i uwielbianych nie tylko przez najmłodszych basenów. Wakacje w pełnym słońcu, wypełnione wspaniałą zabawą to zadowolenie zarówno dzieci, jak i Twoje.