Ampułki i serum do cery dojrzałej
www.lumalamp.pl kremy do rąk https://aspazja.pl/

Kremy pielęgnacyjne do cer dojrzałych są przeznaczone do użytku codziennego. Jeśli jednak chcemy wspomóc regenerację i wzmocnić efekt działania naszego ulubionego kremu, warto parę razy w tygodniu wzbogacić naszą pielęgnację skóry twarzy o specjalistyczne serum lub ampułki.

Takie preparaty są bardziej skoncentrowane i posiadają większą ilość składników aktywnych. Sprawia to, że efekt utrzymuje się dłużej i jest zauważalny od razu.

W swoim działaniu są podobne do jednorazowych maseczek pielęgnacyjnych, jednak serum czy ampułki można zakupić w takiej gramaturze jak kremy do twarzy, czyli standardowe 50 ml. Bardzo często linia kremów pielęgnacyjnych posiada w swojej ofercie tego typu specyfiki, które wspomagają efekt liftingu i wygładzenia zmarszczek.

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego serum czy skoncentrowanych ampułek do pielęgnacji twarzy, powinien być on tak samo przemyślany i dostosowany do wymagań i potrzeb naszej skóry twarzy. Jeśli odczuwasz suchość, wybierz takie o działaniu nawilżającym, a jeśli masz wrażenie, że Twoja skóra potrzebuje odżywienia, poszukaj takich z efektem regenerującym.